г. Запорожье, ул. Парковый бульвар, 1/2, оф. 36

⚖️ Нові карантинні обмеження з 20.09.2021 року

13.09.2021 року КМУ вніс чергові зміни до «карантинної» постанови № 1236, , які вступають в силу з 20.09.2021 року, що встановили «привілеї» для вакцинованих осіб ????
⁉️Про що йдеться?

1️⃣ Буде два COVID- сертифіката:

????жовтий для вакцинованих одною дозою вакцини
???? зелений для вакцинованих двома дозами вакцини

2️⃣ Масові заходи, робота закладів освіти, культури, кінозалів, спортзалів та інших закладів без часових обмежень буде дозволена якщо:

???? у жовтій зоні карантину:
➡️ у 80% персоналу та 100% відвідувачів мають бути жовті або зелені сертифікати, або негативний ПЦР-тест (за 72 год.) або підтвердження одужання від COVID-19

???? у червоній зоні карантину:
➡️ у 100% персоналу мають бути зелені сертифікати, або негативний ПЦР-тест (за 72 год.) або підтвердження одужання від COVID-19

???? Питання порядку проїзду у транспорті загального користування вакцинованих осіб буде визначено органами місцевого самоврядування на місцях. ????

???? Однак, нагадуємо, що вакцинація в нашій країні добровільна????, а отже відмова від вакцинування не може бути причиною для «добровільного» відправлення працівника у відпустку за власний рахунок або звільнення особи????.

А якщо у Вас ще є питання щодо роботи конкретно вашого підприємства в умовах нових карантинних обмежень – Ви знаєте до кого звертатись????.
0 0)

Как связаться с нами

Нет времени искать ответ на сайте или в Google?
Проконсультируйтесь онлайн.

Наш офис:

г. Запорожье, ул. Парковый бульвар, 1/2, оф. 36

Электронная почта для документов:

a.s.koliada@gmail.com
Назад
Копирование материалов сайта запрещено @2020.