г. Запорожье, ул. Парковый бульвар, 1/2, оф. 36

⚖️ Рішення є: у позові Концерна «Міські теплові мережі» відмовлено та стягнуто витрати на правову допомогу

До нашого клієнта, власника нежитлового приміщення у житловому будинку, Концерном «Міські теплові мережі» було подано позов про стягнення заборгованості за опалення за опалюваний період з 2013 року по 2016 рік.

Проаналізувавши матеріали справи, докази надані позивачем, нами було подано до Суду першої інстанції заперечення на позовну заяву ???? з вимогою відмовити у задоволені позову, з огляду на те, що:

- упродовж періоду з жовтня 2013 року по квітень 2016 року не було укладено договір купівлі-продажу теплової енергії і, відповідно, не було погоджено проведення розрахунку теплового навантаження на приміщення Клієнта 

- не доведено надання самих послуг з опалення в спірний період, адже акти приймання-передачі теплової енергії не були складені та направлені відповідачу для оплати у спірний період, а були сформовані безпосередньо на момент звернення до суду

Також, було заявлено вимогу про стягнення з позивача витрат на правову допомогу у розмірі 3575,00 грн.

Суд першої інстанції погодився з нашими доводами, та у задоволенні позову Концерну «Міські теплові мережі» про стягнення заборгованості за спожиту теплову енергію в гарячій воді - відмовив.

Крім того, Судом було вирішено стягнути з Концерну «Міські теплові мережі» судові витрати у вигляді витрат на правову допомогу у розмірі 3575,00 грн.

У відкритті апеляційного провадження Концерну було відмовлено.

➡️ Посилання на рішення Суду першої інстанції:

➡️ Посиланні на ухвалу Суду апеляційної інстанції:
https://reyestr.court.gov.ua/Review/96649844

Тож, якщо до вас подано позов про стягнення заборгованості за опалення, з яким ви не погоджується, наші спеціаліст допоможуть Вам проаналізувати матеріали справи та захистити Ваші права в Суді.

Представництво інтересів здійснював керуючий партнер Адвокатського обєднання "Коляда Котелевський", адвокат Коляда Анна Станіславівна.
0 0)

Как связаться с нами

Нет времени искать ответ на сайте или в Google?
Проконсультируйтесь онлайн.

Наш офис:

г. Запорожье, ул. Парковый бульвар, 1/2, оф. 36

Электронная почта для документов:

a.s.koliada@gmail.com
Назад
Копирование материалов сайта запрещено @2020.