г. Запорожье, ул. Парковый бульвар, 1/2, оф. 36

⚖️ Захищено інтереси потерпілої від ДТП, стягнута завдана шкода в розмірі 145 тис. грн.

☝????Одним з важливих напрямків нашої правничої діяльності є примусове відшкодування завданої шкоди. В даному випадку наша Клієнтка потрапила у ДТП з вини іншого учасника дорожнього руху. На щастя, обійшлось без травм, однак транспортний засіб зазнав значних пошкоджень. ????

????Страхова компанія винуватця відмовилась сплачувати страхове відшкодування. Також, в процесі підготовки, нами було встановлено, що водій іншого транспортного засобу на момент пригоди перебував у трудових відносинах.

????????Роботодавець також відмовився сплачувати.

???? В інтересах Клієнтки ми здійснили необхідну підготовку, зокрема визначили розмір завданих збитків та звернулись до суду з вимогами стягнути спричинену шкоду зі страхової компанії та роботодавця винної особи в ДТП.

❗️Як відомо, за шкоду завдану працівником третім особам відповідає саме роботодавець.❗️

????Нас очікував доволі не простий та тривалий розгляд справи, втім нам вдалося переконати суд в нашій правоті, зокрема у правильності визначеного розміру збитків.

????????Як наслідок, позовні вимоги задоволені повністю, стягнуто 145 тисяч гривень. При цьому, зі страхової компанії в межах страхової виплати стягнуто 69 тис. гривень (розмір шкоди визначений з урахуванням фізичного зносу пошкоджених деталей автомобіля, які підлягали заміні).

????З підприємства, де працює винуватець ДТП стягнута різниця шкоди між тою, що стягнута зі страхової компанії, та повним розміром завданої шкоди без врахування фізичного зносу пошкоджених деталей, що підлягали заміні.

✅До речі, далеко не всі знають, що в таких випадках при визначенні розмірі страхового відшкодування враховується фізичний знос деталей автомобіля, що підлягають заміні. В той час як винуватець ДТП відповідає за завдані збитки без врахування фізичного зносу тих деталей автомобіля, що слід замінити при його ремонті. Тобто, якщо при відновленні автомобіля були використані нові деталі, страхова має сплатити відшкодуванням з урахуванням фізичного зносу вашої старої деталі на момент ДТП.‼️

????????Однак, винуватець має в такому випадку сплатити різницю між страховою виплатою і вартістю нової деталі, щоб в результаті потерпіла особа отримала компенсацію у повному обсязі.

????Відповідач спробував оскаржити рішення в апеляційному порядку, втім і тут ми перемоли.

➡️Посилання на рішення суду першої інстанції:

Рішення суду апеляційної інстанції поки ще відсутнє в реєстрі, втім повірте нам на слово, що і воно на нашу користь.????????????

Представництво інтересів здійснював партнер Адвокатського обєднання "Коляда Котелевський", адвокат Котелевський Костянтин Володимирович.
0 0)

Как связаться с нами

Нет времени искать ответ на сайте или в Google?
Проконсультируйтесь онлайн.

Наш офис:

г. Запорожье, ул. Парковый бульвар, 1/2, оф. 36

Электронная почта для документов:

a.s.koliada@gmail.com
Назад
Копирование материалов сайта запрещено @2020.