г. Запорожье, ул. Парковый бульвар, 1/2, оф. 36

Перемога у справі про захист честі, гідності та ділової репутації

️⚖️ Перемога у справі про захист честі, гідності та ділової репутації

Наш клієнт, громадський діяч з міста Енергодар, Запорізької області, в соціальних мережах розмістив відеозапис, де висловив критичні зауваження на адресу іншого громадського діяча з приводу його діяльності.

У відповідь, останній звернувся з позовною заявою про захист честі, гідності та ділової репутації, в якій зазначив, що про нього були поширені неправдиві відомості, які він вимагав публічно спростувати.

В суді ми провели детальний аналіз спірної інформації, з посиланням на тлумачні словники та звернули увагу на те, що поширена інформація є критикою, а значить оціночним судженням, а тому не підлягає спростуванню.

Також, зауважили, що кожен має право на висловлення своїх думок, а відповідач, будучи публічною особою, має бути готовим до підвищеного рівня критики, у порівнянні з приватною собою.

Крім того, ми акцентували увагу, що поширена інформація стосується громадської діяльності відповідача, а не його особистого життя.

⚖️ Викладену правову позицію ми аргументували з посиланням на цілий ряд рішень Європейського суду з прав людини та Верховного Суду.

За результатами розгляду справи, суд погодився з нашими доводами та у позові відмовив, захистивши таким чином право нашого клієнта на вільне поширення своїх думок, незважаючи на те, що вони комусь неподобаються.

Посилання на рішення суду http://reyestr.court.gov.ua/Review/90442382

Представництво інтересів здійснював партнер Адвокатського обєднання "Коляда Котелевський", адвокат Котелевський Костянтин Володимирович.
0 0)

Как связаться с нами

Нет времени искать ответ на сайте или в Google?
Проконсультируйтесь онлайн.

Наш офис:

г. Запорожье, ул. Парковый бульвар, 1/2, оф. 36

Электронная почта для документов:

a.s.koliada@gmail.com
Назад
Копирование материалов сайта запрещено @2020.